Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

•Kurumumuz Emek Akademi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, uzman kadrosuyla iş sağlığı ve güvenliği alanında uluslararası standartlara uygun hizmet vermek amacıyla Mersin’de kurulmuştur. Kurumumuz T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. A,B ve C sınıfı sertifikasına sahip iş güvenliği uzmanlarımız, işyeri hekimlerimiz ve diğer sağlık personeli ile hizmet vermekteyiz.

Yasal Yeterlilik!

•Kurumumuz, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden aldığı yetki ile; uzman ve deneyimli kadrolarıyla, güncel gelişmeleri, mevzuat ve uygulamalardaki değişiklikleri takip ederek, verilen iş sağlığı ve güvenliği hizmetinin sürekli iyileştirilmesini sağlar. Bu da işveren ve çalışanlarda iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşmasına katkı sunar.

Farklı sektörlerde eğitim almış Emek Akademi OSGB kadrosu olarak, edinmiş olduğumuz tecrübeleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunmayı ilke edindik.

•Farklı yaklaşımlar, etkili ve hızlı çözümler!

Emek Akademi OSGB ailesi olarak amacımız işyerinizde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktır. Bunun yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde ihtiyacınız olan her konuda size özel çözümler üretebilecek, farklı sektör tecrübesi olan kadrolarımızın olması bizi farklı ve tercih sebebi yapacaktır.

•Emek Akademi OSGB , bilimsel ve teknolojik açıdan hızlı ve sürekli kendini geliştiren; bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik anlayışını temel ilke sayan; uygun metot, donanım ve uzman personeli ile, etkili, profesyonel ve hesap verilebilir  çalışmayı  amaç edinmiştir.